Riga je hlavní město Lotyšska a také největší město Pobaltí. Napoleon dokonce nazval Rigu "předměstím Londýna". Nejzajímavější je Staré město se dvěma dominantami – Rižským dómem, který je největším kostelem v celém Pobaltí a Kostelem Sv. Petra. V uličkách staré Rigy se dochovala dosud řada starých kupeckých domů.


Nesmíte minout

panorama z věže sv. Petra, projížďku lodičkou kanálem, Kočičí dům. Za výlet určitě stojí Jurmala, lázeňské středisko u Baltského moře (vlakem 3 EUR) a nedaleký etnografický skanzen.


Nákupy

Centraltirghus obrovské množství specialit v několika propojených halách (ovoce, zelenina, květiny, ryby, místními produkty, oblečení).


Určitě ochutnejte

Riga balsam (místní Becherovka s různými příchutěmi), žitný chléb, polévku s masovými kuličkami – frikadelu zupa, putra (kaše zahuštěná kyselým mlékem a “kaposti”, vařené zelí doplněné další zeleninou), piragi (slanina s cibulí zapečené v kynutém těstě).Jak na TRANSFER z/na letiště, jízdenky na MHD a turistické busy, výlety, vstupenky na sportovní/kulturní akce či jak předběhnout frontu u turistických atrakcí?
Poradíme Vám, vyplňte svá přání ve formuláři do kolonky Má očekávání od eurovíkendu.

Našli jste zájezd, který by vyhovoval Vaším představám v nabídce jiné CK na internetu? Pošlete nám odkaz a my pro Vás připravíme atraktivnější nabídku se stejnými podmínkami

Před odesláním si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním formuláře.

Zobrazte si katalog a ceník eurovíkendů v Rize.

Natour
Sdělte nám svoji představu o Vašem eurovíkendu v Rize. Obratem Vám pošleme nezávaznou nabídku.

Před odesláním si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním formuláře.

* Toto je nebližší možný termín eurovíkendu. To proto, abychom vám mohli zařídit opravdu výhodnou nabídku. Pokud máte jiné požadavky, napište je prosím do Mé očekávání.

NATOUR spol. s r. o., Rooseveltova 6/8, 602 00 Brno
Telefon/fax: +420 542 215 713, Mobil: +420 603 315 813
E-mail: eurovikendy@natour.cz
Natour
Tato internetová stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky nebo kliknutím na tlačítko "Souhlasím", souhlasíte s použitím souborů cookies.