Petrohrad nebo také Leningrad je právem nazývaný Benátkami severu díky 42 ostrovům, 65 řekám a 420 mostům. Založil jej car Petr Veliký v ústí Něvy jako malou pevnost roku 1703, současná přístavní metropole má 5 milionů obyvatel a rozkládá se na ploše 620 km2. Město je dílem ruských a evropských architektů, tvůrců světoznámých památek - Zimního Paláce, Ermitáže, katedrály Sv. Izáka a mnoha dalších. V okolí je pak Petrodvorec, Pavlovsk, Puškin, Repino. Jedinečnou atmosféru mají červnové 'Bílé noci', podobný přírodní úkaz jako na jižní Aljašce nebo Grónsku. Proměna metropole oproti minulosti je úžasná.


Nesmíte minout

Zajímavosti jako jsou Palácové náměstí, Jantarová komnata, křižník Aurora, Měděný jezdec, Michailovský zámek s Letní zahradou naproti, pevnost Šlissenburg uprostřed Něvy, státní mužský balet, taxi maršutka, mosty, metro, nádražní budovy.

Podělte se s námi o vaši představu. Rádi ji zrealizujeme k vaší maximální spokojenosti.


Nákupy

Hlavní nákupní oblastí je Něvsky a Bolshoi prospekt. Vybírat můžete od nejluxusnějších značek až po spíše raritní, neokázalé věci. Na trzích a v menších obchůdcích narazíte na různé ručně vyráběné produkty a suvenýry.


Určitě ochutnejte

Boršč, uchu (rybí polévka), pirožky, masové šišky šašlik, pelmeni (hovězí taštičky), bliny (palačinky), soljanku, raženku, kvas.Jak na TRANSFER z/na letiště, jízdenky na MHD a turistické busy, výlety, vstupenky na sportovní/kulturní akce či jak předběhnout frontu u turistických atrakcí?
Poradíme Vám, vyplňte svá přání ve formuláři do kolonky Má očekávání od eurovíkendu.

Našli jste zájezd, který by vyhovoval Vaším představám v nabídce jiné CK na internetu? Pošlete nám odkaz a my pro Vás připravíme atraktivnější nabídku se stejnými podmínkami

Před odesláním si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním formuláře.

Zobrazte si katalog a ceník eurovíkendů v Petrohradě.

Natour
Sdělte nám svoji představu o Vašem eurovíkendu v Petrohradě. Obratem Vám pošleme nezávaznou nabídku.

Před odesláním si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním formuláře.

* Toto je nebližší možný termín eurovíkendu. To proto, abychom vám mohli zařídit opravdu výhodnou nabídku. Pokud máte jiné požadavky, napište je prosím do Mé očekávání.

NATOUR spol. s r. o., Rooseveltova 6/8, 602 00 Brno
Telefon/fax: +420 542 215 713, Mobil: +420 603 315 813
E-mail: eurovikendy@natour.cz
Natour
Tato internetová stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky nebo kliknutím na tlačítko "Souhlasím", souhlasíte s použitím souborů cookies.