Romantická metropole na březích Seiny je opravdovou klenotnicí uměleckých a kulturních památek, kolébkou módy a vzdělání. Za návštěvu rozhodně stojí Eiffelova věž s krásným výhledem na celé město, malebná čtvrt Montmartre s chrámem Sacré Coeur, Notre–Dame a moderní La Defénse, rovněž i proslulý známý podnik Moulin Rouge. Zážitkem je také promenáda slavnou Champs Elysées s četnými obchody a restauracemi k Vítěznému oblouku. Nevynechejte ani posezení v některé z kaváren Montmartru s předzahrádkami či v nekonečných parcích.


Nesmíte minout

Montmartre, Latinskou čtvrt, Marais, Operu a slavnou Champs Elysées, Eiffelovu věž, chrám Notre Dame, Vítězný oblouk, muzeum Louvre a chrám Sacré Coeur, náměstí Pigalle se známým kabaretem Moulin Rouge a fantastickým kankánem. Boulevard Haussmann s hlavními obchodními domy (Galerie Lafayette, Printemps), na konci Boulevard de l´Opéra muzeum Louvre a naproti Musée d ´Orsay. "Les Champs" - místo, kam Francouzi chodí slavit, začíná na Náměstí svornosti a končí u Vítězného oblouku, Grand a Petit Palais a kabaret Lido.

Podělte se s námi o vaši představu. Rádi ji zrealizujeme k vaší maximální spokojenosti.


Nákupy

Paříž je městem světových módních návrhářů, parfémů a kosmetiky. Za značkovými obchody se vydejte na Faubourg St. Honoré nebo na Avenue Montaigne. Pravou atmosféru Francie nasajte také na bleších trzích na předměstí.


Určitě ochutnejte

Croissant, creme brulee, palačinky, slávky a ústřice, víno. Romantická je večeře na lodi a nebo na Eiffelově věži (na přání rádi zajistíme).Jak na TRANSFER z/na letiště, jízdenky na MHD a turistické busy, výlety, vstupenky na sportovní/kulturní akce či jak předběhnout frontu u turistických atrakcí?
Poradíme Vám, vyplňte svá přání ve formuláři do kolonky Má očekávání od eurovíkendu.

Našli jste zájezd, který by vyhovoval Vaším představám v nabídce jiné CK na internetu? Pošlete nám odkaz a my pro Vás připravíme atraktivnější nabídku se stejnými podmínkami

Před odesláním si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním formuláře.

Zobrazte si katalog a ceník eurovíkendů v Paříži.

Natour
Sdělte nám svoji představu o Vašem eurovíkendu v Paříži. Obratem Vám pošleme nezávaznou nabídku.

Před odesláním si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním formuláře.

* Toto je nebližší možný termín eurovíkendu. To proto, abychom vám mohli zařídit opravdu výhodnou nabídku. Pokud máte jiné požadavky, napište je prosím do Mé očekávání.

NATOUR spol. s r. o., Rooseveltova 6/8, 602 00 Brno
Telefon/fax: +420 542 215 713, Mobil: +420 603 315 813
E-mail: eurovikendy@natour.cz
Natour
Tato internetová stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky nebo kliknutím na tlačítko "Souhlasím", souhlasíte s použitím souborů cookies.