New York, to je zážitek na celý život, Big Apple, co nikdy nespí. Poznejte kulturu největšího a nejlidnatějšího města v USA, kde se střetává mnoho kultur, kuchyní a zvyků. Socha Svobody vítala miliony migrantů připlouvajících na přelomu 19. a 20. století. World Trade Center smutně zapsáno do dějin 11. 9. 2001.


Nesmíte minout

Ground Zero, Broadway muzikál, Little Italy, Chinatown, Times Square, 5th Avenue, ale i hotel Plaza, Rockefeller Centre nebo Trump Tower. Předběhněte fronty se vstupenkami od nás na Empire State Building nebo let vrtulníkem, okružní jízdu lodí a do Metropolitního muzea.


Nákupy

Megashopy, Macy´s, značkové obchody s oblečením. Ceny nezahrnují prodejní daň cca 9% (u pokladny přičítají), slevové kupóny z webu sebou.


Určitě ochutnejte

Pravý hotdog a fastfoody jako Wendy´s, Taco Bell, salátbary (studené/teplé jídlo na váhu).Jak na TRANSFER z/na letiště, jízdenky na MHD a turistické busy, výlety, vstupenky na sportovní/kulturní akce či jak předběhnout frontu u turistických atrakcí?
Poradíme Vám, vyplňte svá přání ve formuláři do kolonky Má očekávání od eurovíkendu.

Našli jste zájezd, který by vyhovoval Vaším představám v nabídce jiné CK na internetu? Pošlete nám odkaz a my pro Vás připravíme atraktivnější nabídku se stejnými podmínkami

Před odesláním si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním formuláře.

Zobrazte si katalog a ceník eurovíkendů v New Yorku.

Natour
Sdělte nám svoji představu o Vašem eurovíkendu v New Yorku. Obratem Vám pošleme nezávaznou nabídku.

Před odesláním si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním formuláře.

* Toto je nebližší možný termín eurovíkendu. To proto, abychom vám mohli zařídit opravdu výhodnou nabídku. Pokud máte jiné požadavky, napište je prosím do Mé očekávání.

NATOUR spol. s r. o., Rooseveltova 6/8, 602 00 Brno
Telefon/fax: +420 542 215 713, Mobil: +420 603 315 813
E-mail: eurovikendy@natour.cz
Natour
Tato internetová stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky nebo kliknutím na tlačítko "Souhlasím", souhlasíte s použitím souborů cookies.