Moskva je nejsevernější na světě. Stojí zde TV věž Ostankino (1968), která je největší stavbou v Rusku, a která byla zároveň do roku 1975 nejvyšší stavbou v Evropě. Stojí zde i Věž Federace, nejvyšší mrakodrap v Evropě. Historické centrum je staré stovky let, v jeho středu se rozkládá trojúhelníkový Kreml, prohlášený spolu s Rudým náměstím v roce 1990 za světové kulturní dědictví UNESCO.


Nesmíte minout

Lenina v Mauzoleu, honosně zdobené metro, panoramatickou soukromou prohlídku města s průvodcem (např. Rudé náměstí, sídlo KGB, divadlo Bolšoj, Novoděvičí klášter). Sergiev posad, jednoho z nejdůležitějších center ruské pravoslavné církve 70 km severně.

Podělte se s námi o vaši představu. Rádi ji zrealizujeme k vaší maximální spokojenosti.


Nákupy

Směsice tradičních trhů a tržnice až po nejluxusnější prodejní galerie vás osloví dle nálady či stavu kreditní karty.


Určitě ochutnejte

Hutná jídla plná tučného masa, smetany, brambor, zelí, řepy jako jsou pelmeně, bliny, soljanka či boršč. K tomu vodku nebo zavárku silného černého čaje vás nakopnou na celý den pobíhání po městě. Typická moskevská síť fastfood se jmenuje Russkoje bistro, pohodlně se najíte i v restauracích Čajnaja ložka nebo Očag.Jak na TRANSFER z/na letiště, jízdenky na MHD a turistické busy, výlety, vstupenky na sportovní/kulturní akce či jak předběhnout frontu u turistických atrakcí?
Poradíme Vám, vyplňte svá přání ve formuláři do kolonky Má očekávání od eurovíkendu.

Našli jste zájezd, který by vyhovoval Vaším představám v nabídce jiné CK na internetu? Pošlete nám odkaz a my pro Vás připravíme atraktivnější nabídku se stejnými podmínkami

Před odesláním si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním formuláře.

Zobrazte si katalog a ceník eurovíkendů v Moskvě.

Natour
Sdělte nám svoji představu o Vašem eurovíkendu v Moskvě. Obratem Vám pošleme nezávaznou nabídku.

Před odesláním si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním formuláře.

* Toto je nebližší možný termín eurovíkendu. To proto, abychom vám mohli zařídit opravdu výhodnou nabídku. Pokud máte jiné požadavky, napište je prosím do Mé očekávání.

NATOUR spol. s r. o., Rooseveltova 6/8, 602 00 Brno
Telefon/fax: +420 542 215 713, Mobil: +420 603 315 813
E-mail: eurovikendy@natour.cz
Natour
Tato internetová stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky nebo kliknutím na tlačítko "Souhlasím", souhlasíte s použitím souborů cookies.