Miláno je druhé největší město Itálie a nejvýznamnější obchodní centrum na severu země, centrum obchodu, módy a umění, spojované se značkami jako AC/Inter Milano či Giorgio Armani. Navštivte zde středověké centrum s mnoha historickými památkami.


Nesmíte minout

Monumentální gotickou katedrálu Duomo, která je třetí největší katedrálou na světě a největší katedrálou Itálie. Operou světově proslulé je divadlo La Scala vedle pasáže ze železa a skla zvanou Gallerie. Nenechte si také ujít renesanční hrad Sforza či kostel Santa Maria delle Grazie, kde se nachází freska Poslední večeře, jedno z nejznámějších děl Leonarda da Vinciho (časové vstupenky nutno předem rezervovat). Fotbalové vstupenky rádi zajistíme.


Nákupy

Říká se, že v Miláně jsou pro vás všechny dveře otevřené a je jen na vás, jestli do nich vstoupíte a uděláte všechno pro to, abyste uspěli nebo necháte být. Vicolungo Shopping Outlet – půldenní výlet zakoupíte u nás.


Určitě ochutnejte

Šafránové rizoto, speciality z masa: bresaola (hovězí sušená šunka), milánská telecí kotleta a ossobuco (telecí kližka s kostí), sciatt (smažené sýrové koule), bombardino čokoládu, pohankové koláče (torta saraceno).Jak na TRANSFER z/na letiště, jízdenky na MHD a turistické busy, výlety, vstupenky na sportovní/kulturní akce či jak předběhnout frontu u turistických atrakcí?
Poradíme Vám, vyplňte svá přání ve formuláři do kolonky Má očekávání od eurovíkendu.

Našli jste zájezd, který by vyhovoval Vaším představám v nabídce jiné CK na internetu? Pošlete nám odkaz a my pro Vás připravíme atraktivnější nabídku se stejnými podmínkami

Před odesláním si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním formuláře.

Zobrazte si katalog a ceník eurovíkendů v Miláně.

Natour
Sdělte nám svoji představu o Vašem eurovíkendu v Miláně. Obratem Vám pošleme nezávaznou nabídku.

Před odesláním si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním formuláře.

* Toto je nebližší možný termín eurovíkendu. To proto, abychom vám mohli zařídit opravdu výhodnou nabídku. Pokud máte jiné požadavky, napište je prosím do Mé očekávání.

NATOUR spol. s r. o., Rooseveltova 6/8, 602 00 Brno
Telefon/fax: +420 542 215 713, Mobil: +420 603 315 813
E-mail: eurovikendy@natour.cz
Natour
Tato internetová stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky nebo kliknutím na tlačítko "Souhlasím", souhlasíte s použitím souborů cookies.