Londýn je směsí historie, přelomové architektury a kultury. Na každém kroku je zde něco pro každého, ať už jsou jeho zájmy jakékoli. Přijeďte a zjistěte sami, co všechno vám může nabídnout - nespočet galerií, muzeí a zábavy. Tato živá metropole zahrnuje rozličné kultury svých obyvatel, jež se navenek projevují v kuchyni, obchodech, hudbě a celé řadě festivalů. Nachází se zde čtyři Památníky Světového dědictví – Tower, Westminsterský palác, Maritime Greenwich a zahrady Kew. V Londýně je 3800 hospod, tj. 9 % z celého území Spojeného království.


Nesmíte minout

Kde začít? Určitě musíte vidět výměnu stráží u Buckinghamského paláce, Korunovační klenoty v Toweru, objevit velikost katedrály sv. Pavla, vidět město z kola London Eye, žasnout nad světly Piccadilly Circus a Leicester Square. Muzea, galerie, divadla, plavby lodí, výlety autobusem – vyberte si, co je vám blízké. Nádherná je procházka podél jižního břehu řeky Temže od mostu Millenium až k Waterloo, zde se zastavte v Globe, fantastické replice Shakespearova divadla.

Podělte se s námi o vaši představu. Rádi ji zrealizujeme k vaší maximální spokojenosti.


Nákupy

Hlavní nákupní oblastí je Oxford Street, Regent Street, Bond Street, Knightsbridge a Kensington. Další možnosti jsou na Covent Garden – ručně vyráběné šperky a suvenýry. Navštivte Selfridges na Oxford Street a butiky na St Christopher's Place nebo Marylebone High Street. Značkové obchody jsou na New Bond Street s obchody jako Chanel, Cartier a Prada. Hned přes ulici jsou Fortnums a Mason – fantastické obchody s výběrem čajů, kávy či šunky. Dětským rájem je zase Hamleys na Regents Street. Klasika jsou Harrod´s.


Určitě ochutnejte

Vyzkoušejte anglické Fish and chips, originální kuchyně nejrůznějších národů s místními delikatesami za výhodné ceny v Soho a Chinatownu.Jak na TRANSFER z/na letiště, jízdenky na MHD a turistické busy, výlety, vstupenky na sportovní/kulturní akce či jak předběhnout frontu u turistických atrakcí?
Poradíme Vám, vyplňte svá přání ve formuláři do kolonky Má očekávání od eurovíkendu.

Našli jste zájezd, který by vyhovoval Vaším představám v nabídce jiné CK na internetu? Pošlete nám odkaz a my pro Vás připravíme atraktivnější nabídku se stejnými podmínkami

Před odesláním si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním formuláře.

Zobrazte si katalog a ceník eurovíkendů v Londýně.

Natour
Sdělte nám svoji představu o Vašem eurovíkendu v Londýně. Obratem Vám pošleme nezávaznou nabídku.

Před odesláním si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním formuláře.

* Toto je nebližší možný termín eurovíkendu. To proto, abychom vám mohli zařídit opravdu výhodnou nabídku. Pokud máte jiné požadavky, napište je prosím do Mé očekávání.

NATOUR spol. s r. o., Rooseveltova 6/8, 602 00 Brno
Telefon/fax: +420 542 215 713, Mobil: +420 603 315 813
E-mail: eurovikendy@natour.cz
Natour
Tato internetová stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky nebo kliknutím na tlačítko "Souhlasím", souhlasíte s použitím souborů cookies.