Lisabon, na pravém břehu řeky Tejo, s legendární námořní historií, která z něj učinila světově důležitý přístav. Centrum, které spojovalo na západě Brazílii a na východě západní Indii. Po zemětřesení v roce 1755 bylo znovu postaveno centrum Baixa Pombalina v klasickém stylu, nyní s mnoha restauracemi a kavárnami. Lisabon můžete poznat tramvají, pěšky či během plavby po řece Tejo. Mezi hlavní památky patří symboly námořní expanze – Belémská věž, klášter sv. Jeronýma, Památník zámořských objevů věnovaný největším portugalským mořeplavcům, středověký hrad sv. Jiří s krásným výhledem či katedrála Sé z 12. století.


Nesmíte minout

Historické čtvrti jako je Bairro Alto, Alfama a Chiado, toulejte se v typických uličkách, projděte se parkem Eduarda VI. Navštivte památky s námořní tématikou – Památník zámořských objevů a Námořní muzeum.

Podělte se s námi o vaši představu. Rádi ji zrealizujeme k vaší maximální spokojenosti.


Nákupy

Hlavní nákupní třídou je Avenida Da Liberdade, kde najdete velký výběr obchodů s módou, menší obchůdky zase nabízí ručně malovanou keramiku a sklo.


Určitě ochutnejte

Grilované sardinky, tresku na různé způsoby, kapustovou polévku, Belémské koláčky, vinho verde.Jak na TRANSFER z/na letiště, jízdenky na MHD a turistické busy, výlety, vstupenky na sportovní/kulturní akce či jak předběhnout frontu u turistických atrakcí?
Poradíme Vám, vyplňte svá přání ve formuláři do kolonky Má očekávání od eurovíkendu.

Našli jste zájezd, který by vyhovoval Vaším představám v nabídce jiné CK na internetu? Pošlete nám odkaz a my pro Vás připravíme atraktivnější nabídku se stejnými podmínkami

Před odesláním si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním formuláře.

Zobrazte si katalog a ceník eurovíkendů v Lisabonu.

Natour
Sdělte nám svoji představu o Vašem eurovíkendu v Lisabonu. Obratem Vám pošleme nezávaznou nabídku.

Před odesláním si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním formuláře.

* Toto je nebližší možný termín eurovíkendu. To proto, abychom vám mohli zařídit opravdu výhodnou nabídku. Pokud máte jiné požadavky, napište je prosím do Mé očekávání.

NATOUR spol. s r. o., Rooseveltova 6/8, 602 00 Brno
Telefon/fax: +420 542 215 713, Mobil: +420 603 315 813
E-mail: eurovikendy@natour.cz
Natour
Tato internetová stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky nebo kliknutím na tlačítko "Souhlasím", souhlasíte s použitím souborů cookies.